Naše firma se zaměřuje na pravidelný komplexní úklid kanceláří a společných prostor administrativních objektů na základě Vašich požadavků, případně na základě námi zpracovaného projektu neboli plánu úklidu a čištění Vašich prostor. Během úklidu vždy postupujeme podle naplánovaného harmonogramu úklidu a čištění daného dne, týdne nebo měsíce.

Standardním způsobem spolupráce je také optimalizace nákladů spojených s úklidem. Po dvou až třech měsících spolupráce provedeme rekapitulaci harmonogramu  a navrhneme případnou optimalizaci.

V rámci poskytování pravidelného úklidu Vám zajistíme i denní  úklidový servis, při kterém je stále přítomný náš personál pro případ řešení operativních zásahů, úklidů po Vašich pracovních návštěvách a přípravu zasedacích místností pro další jednání.

Doplňování hygienických potřeb

Součástí úklidových činností je rovněž poskytování personální hygieny. To znamená, že pravidelně doplňujeme na sociální zařízení tekuté mýdlo, papírové ručníky a ostatní potřebný materiál na WC, do kuchyněk a dalších odpočinkových prostorů.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Neváhejte zavolat,
rádi vám pomůžeme:

728 101 606