Ochraňte objekty proti holubům i ostatnímu malému ptactvu. V závislosti na typu stavby Vám naše firma nabízí dva nejrozšířenější způsoby, které mechanickým způsobem zabrání usednutí ptactva, aniž by se ptáci nějak poranily. Konkrétně se jedná o:

  • hrotový systémy
  • síťový systém

Hrotový systém Kraupner

Jedná se o nejpoužívanější univerzální hrotový systém, který je tvořen plastovým páskem a širokými hustými řadami hrotů. Využívá se především kvůli represivnímu ošetření úzkých říms, konstrukčních prvků, podpůrných konstrukcí, reklamních tabulí a všude tam, kde si ptactvo hledá místo pro svoje hnízdo. Hrotový systém Vám nainstalujeme do náletových ploch tak, aby se zabránilo usedání veškerého ptactva. Montáže se provádí na suchý a čistý povrch přilepením, přibitím nebo přišroubováním.

Síťový systém

Síťový systém je velmi účinná ochrana fasád budov, balkónů, světlíků a ochozů věží. Vlastní síť je vyrobena z UV stabilního polyethylenu, který garantuje velmi dlouhou životnost. Výrobce udává až 20 let. Síť upevňujeme kolem prostoru. Vzhledem k síle vlákna 1 mm a různým barvám je síť po instalaci diskrétní a téměř neviditelná. Instalovat se dá na téměř jakýkoliv povrch od starých památkově chráněných budov až po moderní budovy ze skla a železa.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Neváhejte zavolat,
rádi vám pomůžeme:

728 101 606